Van Güncel

Van'da öğrencilere yönelik yetenek yarışması düzenlendi

VAN - Van'ın İpekyolu ilçesinde öğrencilerin sosyalleşmesi, yeteneklerinin ve özgüvenlerinin artması amacıyla yetenek yarışması düzenledi.

Van: Van'ın İpekyolu ilçesinde öğrencilerin sosyalleşmesi, yeteneklerinin ve özgüvenlerinin artması amacıyla yetenek yarışması düzenledi.

İpekyolu Rekabet Kurumu İlk ve Ortaokulu tarafından düzenlenen ve 3 aylık eğitimin ardından gerçekleşen yarışmaya 120 öğrenci katıldı.

Ses, dans, enstrüman, jimnastik, tiyatro başta olmak üzere bir çok dalda öğrencilerin yeteneklerini gösterdiği yarışma, renkli görüntülere sahne oldu.

Okul Müdürü Hakan Erbenzer, üç ay önce öğrencilerin yeteneklerini özgüvenle sergilemeleri ve sosyalleşmeleri amacıyla böyle bir yarışma başlattıklarını belirtti.

Erbenzer, "Rekabet Yeteneğini Arıyor adlı bir yarışma düzenledik ve bu kapsamda yetenekli kabul edilen yarışmacılar çeşitli kategorilerde yarıştı. Muhteşem bir finalle de yarışmamızı tamamlamış olduk. Emek veren herkesi tebrik ederim." diye konuştu.

Etkinlik, dereceye girenlere ödüllerinin verilmesiyle son buldu.

Van
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, İpekyolu, Tiyatro, Van gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir