Van Güncel

Van'da kahvaltı salonlarında gıda güvenliği ve hijyen denetimi yapıldı

VAN - Van Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kahvaltı salonlarında gıda güvenliği ve hijyen denetimi yaptı.

VAN - Van Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kahvaltı salonlarında gıda güvenliği ve hijyen denetimi yaptı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Edremit'teki kahvaltı salonlarının gıda güvenliği ve hijyen standartlarına uygunluğu kontrol edildi.

Gıda mühendisleri, işletmelerin mutfak, depolama ve servis alanlarını, hijyen kurallarına uyulup uyulmadığını denetledi, zabıta ekipleri ise genel düzen ve işletme ruhsatlarını gözden geçirdi.

Ayrıca, işletmecilere gıda güvenliği ve hijyen konularında bilgilendirme yapıldı ve karşılaşılan eksikliklerin giderilmesi için süre tanındı.

Van
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Edremit, Van, Van Büyükşehir Belediyesi, Zabıta gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir