Van Güncel

Van'da değişik suçlardan 10 kişi tutuklandı

Van'da jandarma ekiplerince yürütülen çalışmalar sonucunda değişik suçlardan 10 kişi tutuklandı.

Van'da jandarma ekiplerince yürütülen çalışmalar sonucunda değişik suçlardan 10 kişi tutuklandı.

VAN - Van Valiliğinden yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığınca 12 - 18 Şubat 2024 tarihleri arasında icra edilen faaliyetlerde bin 755 devriye görevi icra edildiği belirtildi. Açıklamada, "Devriye görevinde 52 bin 172 şahıs ve 24 bin 618 araç kontrol edilmiştir. Arandığı tespit edilen; terör örgütüne üye olmaktan 1, dolandırıcılıktan 16, hırsızlıktan 3, uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmaktan 3, diğer suçlardan 27 şahıs olmak üzere toplam 50 şahıs yakalanmış olup 10'u tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. Jandarma Dedektifleri (JASAT) tarafından yapılan çalışmalarda da değişik suçlardan 4 kişi yakalandı" denildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Hırsızlık, Jandarma, JASAT, Van, Van Valiliği gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir