Van Güncel

Van Büyükşehir Belediyesi araç filosuna 27 otobüs ekledi

VAN - Van Büyükşehir Belediyesi tarafından toplu taşımada kullanılmak üzere satın alınan 27 otobüs törenle hizmet vermeye başladı.

VAN - Van Büyükşehir Belediyesi tarafından toplu taşımada kullanılmak üzere satın alınan 27 otobüs törenle hizmet vermeye başladı.

Van Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal yerleşkesinde düzenlenen törene katılan Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel ile otobüsleri inceledi.

Şoförlerle sohbet eden ve kazasız, belasız sürüşler dileyen Balcı, gazetecilere, yeni araçların tamamının belediyenin öz kaynaklarıyla alındığını söyledi.

Van'da önemli bir hizmet daha gerçekleştirdiklerini belirten Balcı, şunları kaydetti:

"Hemşehrilerimizin ulaşımdaki zorluklarını aşmak ve hayatlarını kolaylaştırmak için 27 otobüsümüzü halkımızın hizmetine sunmuş olduk. Bu araçlara 73 milyon lira harcadık. İnşallah bundan sonraki süreçte Vanlı hemşehrilerimize ulaşım hizmetlerini daha rahat, daha konforlu bir şekilde vereceğiz. Otobüslerin Van'ımıza hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Vanlı hemşehrilerimiz inşallah daha konforlu bir şekilde güzel yolculuklar yapacaklar. Bütün araçları belediyenin öz kaynaklarıyla satın aldık. Çünkü ulaşım önemli bir hizmet, belediyenin de alanları geniş. İnşallah bu hizmetler artarak devam edecek."

VAN - Büyükşehir Belediyesi araç filosuna 27 otobüs ekledi1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Mehmet Fatih Çelikel, Otobüs, Ozan Balcı, Van, Van Büyükşehir Belediyesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir