Van Güncel

Van Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Judo Takımı Ümitler 1. Ligine yükseldi

Van Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Judo Takımı, Ankara'da düzenlenen 1. Lige yükselme müsabakalarını 3. sırada tamamlayarak Spor Toto Ümitler Mix 1. Lige yükseldi.

Van Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Judo Takımı, Ankara'da düzenlenen 1. Lige yükselme müsabakalarını 3. sırada tamamlayarak Spor Toto Ümitler Mix 1. Lige yükseldi.

Van: Bünyesinde yer alan 8 farklı branşta birçok başarıya imza atan Van Büyükşehir Belediye Spor Kulübü, salon sporlarında da adından söz ettiriyor. Son olarak 27-28 Kasım tarihlerinde Ankara'da düzenlenen Spor Toto Ümitler Mix 1. Lig Yükselme Müsabakalarına katılan Vanlı Judocular, antrenör Rakip Aslan sorumluluğunda turnuvayı 18 takım arasından 3. sırada tamamladı. Bu sonuçla Ümitler Mix 1. Lige yükselen kırmızı siyahlılar, 3.'lük kupasının da sahibi oldu.

Desteklerinden ötürü Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı'ya, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel ve Büyükşehir Belediye Spor Kulübü yönetim kuruluna teşekkür eden Antrenör Rakip Aslan, judocuların bundan sonraki sürecinin çok daha verimli ve başarı dolu geçeceğine inandıklarını ifade etti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Mehmet Fatih Çelikel, Ozan Balcı, Spor, Spor Toto, Van gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir