Van Spor

Van Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Judo takımı Ümitler 1. Ligi'ne yükseldi

VAN - Van Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Judo Takımı, Ankara'da düzenlenen 1. lige yükselme müsabakalarını 3. sırada tamamlayarak, Spor Toto Ümitler Mix 1. Lige yükseldi.

Van: Van Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Judo Takımı, Ankara'da düzenlenen 1. lige yükselme müsabakalarını 3. sırada tamamlayarak, Spor Toto Ümitler Mix 1. Lige yükseldi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Van Büyükşehir Belediye Spor kulübü, 8 branşla birçok sporcuyla önemli başarılara imza atıyor.

Kulüp bünyesindeki judo takımı, 27-28 Kasım'da Ankara'da düzenlenen ve 18 takımın katıldığı Spor Toto Ümitler Mix 1. Lig yükselme müsabakalarını 3. sırada tamamladı.

Üçüncülük kupasının sahibi olan kırmızı siyahlılar, Ümitler Mix 1. Lige yükselmenin gururunu yaşadı.

Takımın antrenörü Rakip Aslan, desteklerinden dolayı Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı'ya, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel ve kulübün yönetim kuruluna teşekkür etti.

Aslan, takımın bundan sonraki sürecinin çok daha verimli ve başarı dolu geçeceğine inandıklarını ifade etti.

Van Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Judo takımı Ümitler 1. Ligi
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Mehmet Fatih Çelikel, Ozan Balcı, Spor, Spor Toto, Van gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir