Hakkari Sağlık

Vali Çelik hastane inşaatından incelemelerde bulundu

Hakkari Valisi Ali Çelik, fore kazık ve sismik izolatörlü 100 yataklı kadın doğum ve çocuk hastanesi inşaatını yerinde inceledi.

Hakkari Valisi Ali Çelik, fore kazık ve sismik izolatörlü 100 yataklı kadın doğum ve çocuk hastanesi inşaatını yerinde inceledi.

Hakkâri - Vali Ali Çelik, beraberindeki heyet ile Medrese Mahallesi'nde 6 katlı 35 bin metrekare olarak planlanan ve tamamlandığında 100 yatak ile hizmet verecek olan kadın doğum ve çocuk hastanesi inşaat alanına giderek yetkililerden proje ile ilgili bilgiler alarak çalışmaları yerinde inceledi.

Hakkari'de fore kazık ve sismik izolatör kullanılan ilk bina olma özelliği taşıyacak olan kadın doğum ve çocuk hastanesinin bir an önce bitirilerek vatandaşa hizmet vermeye başlaması yönünde talimatlarını ileten Çelik, personele çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Sağlık haberleri de dahil olmak üzere, Hakkari gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir