Hakkari Güncel

Vali Çelik, Depin bölgesi için harekete geçti

Hakkari Valisi Ali Çelik, Hakkari-Çukurca kara yolu üzerinde bulunan Depin bölgesinde yapılabilecek çevre düzenlemeleri için incelemelerde bulundu.

Hakkari Valisi Ali Çelik, Hakkari-Çukurca kara yolu üzerinde bulunan Depin bölgesinde yapılabilecek çevre düzenlemeleri için incelemelerde bulundu.

Hakkâri - Vali Ali Çelik; vatandaşların hizmetine kazandırılabilecek mesire alanı, park-bahçe, bisiklet yolu ve yürüyüş yolu gibi sosyal alanlarla ilgili geliştirilebilecek projeler için Depin bölgesinde incelemelerde bulundu. Beraberindeki heyet ile Depin bölgesine giderek yerinde incelemeler yapan ve yetkililerden bilgiler alan Vali Çelik, vatandaşların hizmetine sunulmak üzere geliştirilebilecek sosyal projelerle ilgili detayları istişare etti.

Vali Çelik'e Hakkari Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Buğra Karadağ da eşlik etti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Çukurca, Hakkari gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir