Hakkari Güncel

Vali Çelik: "Çocuklarımızın yarınları için hep beraber çalışacağız''

Hakkari Valisi Ali Çelik, Şemdinli ilçesinde muhtarlarla bir araya gelerek, "Çocuklarımızın yarınları için hep beraber çalışacağız. İmkânlar dâhilinde ilçemizin gelişimi, vatandaşlarımızdan gelen talepler ile mahalle ve köylerimizde yaşanan sıkıntıların çözümü için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Hakkari Valisi Ali Çelik, Şemdinli ilçesinde muhtarlarla bir araya gelerek, "Çocuklarımızın yarınları için hep beraber çalışacağız. İmkânlar dâhilinde ilçemizin gelişimi, vatandaşlarımızdan gelen talepler ile mahalle ve köylerimizde yaşanan sıkıntıların çözümü için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Hakkâri - Vali Çelik, Şemdinli ilçesinde mahalle ve köy muhtarları ile bir araya gelerek toplantı yaptı. Şemdinli Belediyesi konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda; Şemdinli'deki mahalle ve köylerin mevcut durumları, ihtiyaç ve beklentileri üzerinde istişarelerde bulunuldu.

Yapılan toplantıda mahalle ve köylerdeki ulaşım, altyapı, doğal gaz, elektrik, su ve internet hizmetlerinin arttırılması yönündeki ihtiyaçlarını dile getiren muhtarlar, vatandaşlarımızın taleplerini Vali Çelik'e ilettiler.

'Çocuklarımızın yarınları için hep beraber çalışacağız' diyerek birlik ve beraberliği vurgulayan Vali Çelik, "İmkânlar dâhilinde ilçemizin gelişimi, vatandaşlarımızdan gelen talepler ile mahalle ve köylerimizde yaşanan sıkıntıların çözümü için elimizden geleni yapacağız'' dedi.

Vali Ali Çelik, daha sonra beraberindeki Vali Yardımcısı Buğra Karadağ, Şemdinli Kaymakamı Ali Ekber Ateş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Necip Çarıkcıoğlu, İl Sağlık Müdürü Hamdullah Kara ile Şemdinli Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinin açılış törenine katıldı. Yeni açılan işletmenin Şemdinli'ye hayırlar getirmesi temennisinde bulanan Vali Çelik; işletme sahibi Dila Şen'e hayırlı ve bol kazançlar diledi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Cumhuriyet Caddesi, Hakkari, Hamdullah Kara, Jandarma, Muhtar, Şemdinli, Şemdinli Belediyesi gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir