Hakkari Güncel

Vali Çelik 6 saat muhtarların sorunlarını dinledi

Hakkari Valisi Ali Çelik, muhtarlar ve belediyenin birim amirleri ile 6 saat süren bir toplantı gerçekleştirdi.

Hakkari Valisi Ali Çelik, muhtarlar ve belediyenin birim amirleri ile 6 saat süren bir toplantı gerçekleştirdi.

Hakkâri - Valilikte düzenlenen istişare toplantısına Vali Ali Çelik, Vali Yardımcısı ve Belediye Başkan Yardımcısı Vekili Tayyar Emre Mahmutoğlu, mahalle muhtarları ve belediye birim müdürleri katıldı. 6 saat süren toplantıda 15 ayrı mahalle muhtar mahallelerindeki sorun ve sıkıntıları tek tek anlattılar.

Toplantıda içme suyunun mevcut durumu, kanalizasyon, istinat duvarları, parklar, dere yatakları, çöp konteynerleri, yol ve mezarlıkların durumu ele alındı. Vali Ali Çelik, tüm mahallelerin sorun ve sıkıntılarını ve buralarda yapılacak olan hizmetlerle ilgili detaylı bilgi aldı.

Vali Ali Çelik, Hakkari'nin hizmetin en iyisine layık olduğunu belirterek, herkesin üzerine düşen görevi fazlasıyla yapmasını istedi.

Muhtarların sordukları sorular birim müdürleri tarafından cevaplandırılarak tek tek not alındı. Vali Çelik; plan, proje ve program kapsamında altyapı ve üst yapı ile asfalt çalışmaları için ellerinde geleni yapacaklarını belirttiler.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Hakkari, Muhtar gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir