Van Güncel

Vali Balcı, trafik kazasında yaralanan askerleri ziyaret etti

VAN - Van Valisi Ozan Balcı, trafik kazasında yaralanan askerlere geçmiş olsun dileklerini iletti.

Van: Van Valisi Ozan Balcı, trafik kazasında yaralanan askerlere geçmiş olsun dileklerini iletti.

Valiliğin sosyal medya hesabında yapılan açıklamaya göre, Balcı, Başkale ilçesinde askeri aracın devrilmesi sonucu yaralanan askerleri ziyaret etti.

Van Eğitim Araştırma Hastanesinde yatan askerlere geçmiş olsun dileklerini ileten Balcı, durumları hakkında doktorlardan bilgi aldı.

Hastanede tedavi gören vatandaşlar ve refakatçileriyle de bir araya gelen Balcı'ya, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Muhammed Tosun, hastane başhekimi Doç. Dr. Remzi Sarıkaya eşlik etti.

Vali Balcı, trafik kazasında yaralanan askerleri ziyaret etti1
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Başkale, Doktor, Muhammed Tosun, Ozan Balcı, Sosyal medya, Trafik Kazası, Van gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir