Hakkari Spor

Vali Ali Çelik, Zap Suyu'nda gençlerle rafting yaptı

Hakkari Valisi Ali Çelik, Çukurca 5. Foto Safari ve Doğa Sporları Festivali'nde sporcularla birlikte Zap Suyu'nda rafting yaptı.

Hakkari Valisi Ali Çelik, Çukurca 5. Foto Safari ve Doğa Sporları Festivali'nde sporcularla birlikte Zap Suyu'nda rafting yaptı.

Hakkâri - Vali Çelik, Dağ Bisikleti Yarışması sonrası düzenlenen ödül töreni ve rafting etkinliğine katıldı. Vali Ali Çelik; il ve ilçe protokolü ile birlikte Çukurca 5. Foto Safari ve Doğa Sporları Festivali kapsamında Han Yaylası'nda gerçekleştirilen dağ bisikleti yarışmasının ödül törenine katıldı. Çınaraltı Mesire Alanında düzenlenen ödül töreninde kadınlar kategorisinde birincilik derecesi elde eden Sevim Gerçek'e ödülünü Vali Çelik takdim ederken, ikincilik ödülünü alan Azize Bekar'a ödülünü Çukurca Kaymakamı Mert Kumcu, üçüncülük ödülünü alan Ekin Ereke'ye ise ödülünü Çukurca Belediye Başkanı Nazmi Demir takdim etti.

Erkekler kategorisinde ise birincilik derecesi elde eden Okan Aydoğan'a ödülünü AK Parti İl Başkanı Zeydin Kaya takdim ederken, ikincilik ödülünü alan Süleyman Sefa Temel'e ödülünü Jüri Başkanı Ömer Doğan, üçüncülük ödülünü alan Zana Öztunç'a da ödülünü Gençlik ve Spor İl Müdürü Emin Yıldırım takdim etti.

Ödül töreni sonrasında Vali Çelik, protokol üyeleri ve sporcuların katılımlarıyla gerçekleştirilen rafting etkinliğine katıldı. Gençlerle rafting yaptıktan sonra basın mensuplarıyla açıklamalarda bulunan Vali Çelik, "Biraz önce sporcularla birlikte rafting yaptık, inanılmaz keyifliydi. Buranın doğasının, ambiyansının Antalya'dan, Manavgat'tan hiçbir farkı yok. Herkesi Çukurca'ya davet ediyoruz. Öncelikle burada gerekli olan alt yapı ve tesis çalışmalarını tamamlamamız gerekiyor. Gerekli tesis ihtiyacını hızlı bir şekilde planlayıp, sonrasında ülkemizdeki herkesi, dünyadaki adrenalin duygusunun en yüksek olduğu Hakkari'ye bekliyoruz" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, AK Parti, Belediye, Çukurca, Emin Yıldırım, Festival, Hakkari, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir