Hakkari Güncel

Vali Ali Çelik'ten Derecik ilçesine ziyaret

Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ali Çelik, Irak'ın sıfır noktasında bulunan Derecik ilçesini ziyaret ederek; sosyal, ekonomik ve güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı.

Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ali Çelik, Irak'ın sıfır noktasında bulunan Derecik ilçesini ziyaret ederek; sosyal, ekonomik ve güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı.

Hakkâri - İlçe Kaymakamı Abdulkadir Işık, protokol üyeleri ve ilçe sakinleri tarafından karşılanan Vali Çelik, bir süre vatandaşlarla sohbet etti. Vali Çelik, Kaymakam Işık'tan ilçenin sosyal, ekonomik ve güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı.

Kamu hizmetleri, altyapı çalışmaları ve sosyal projeler hakkında istişarelerde bulunulan Vali Çelik, Derecik ilçesinin gelişimine destek olmak için gereken adımların atılacağını ifade etti.

Vali Çelik'e Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Buğra Karadağ, İl Emniyet Müdürü İdris Yılmaz eşlik etti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Derecik, Hakkari gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir