Hakkari Çevre

Vali Ali Çelik, Hakkari dağlarında su kaynağı aradı

Hakkari Valisi Ali Çelik, şehir merkezinin içme suyu ihtiyacını karşılamak amacıyla mevcut içme suyu hattının genişletilmesi ve yeni su kaynaklarının tespiti çalışmaları için karlı dağlarda su kaynağı aradı.

Hakkari Valisi Ali Çelik, şehir merkezinin içme suyu ihtiyacını karşılamak amacıyla mevcut içme suyu hattının genişletilmesi ve yeni su kaynaklarının tespiti çalışmaları için karlı dağlarda su kaynağı aradı.

Hakkâri - Vali Çelik, Hakkari'nin içme suyu ihtiyacını karşılayacak yeni su kaynaklarını inceledi. Vali Ali Çelik, Vali Yardımcısı ve Belediye Başkan Yardımcısı Vekili Tayyar Emre Mahmutoğlu ile birlikte Otluca'ya giderek, şehir merkezinin içme suyu ihtiyacını karşılamak amacıyla mevcut içme suyu hattının genişletilmesi ve yeni su kaynaklarının tespiti çalışmalarını yerinde inceledi.

Otluca köyündeki karlı dağlarda su kaynaklarını yerinde tespit eden Vali Çelik; yeni içme suyu kaynaklarının tespit edilerek en kısa sürede şehir merkezine ulaştırılması ve vatandaşların kullanımına hazır edilmesi için ilgili kurum ve birimlere talimatlarını iletirken, projede görevli personele çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Hakkari gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir