Ekonomi

Vakıf Katılım, yeni e-yönetim platformu "Paket"i hayata geçirdi

Vakıf Katılım Genel Müdürü Mehmet Ali Akben:
- "Paket ile KOBİ ve işletmelerimizin, dijital dönüşümüne öncülük etmenin ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitliliğini artırmanın haklı gururunu yaşıyoruz"

İSTANBUL - Vakıf Katılım, KOBİ ve işletmeler için ürettiği e-yönetim platformu Paket'i hizmete sundu.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, firmaların tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında çözümler sunmak amacıyla hayata geçirilen Paket hizmeti, KOBİ ve işletmelerin, bankadaki ihtiyaçlarını ön muhasebe uygulamasıyla birleştirerek, tek uygulama üzerinden yapmalarına olanak sunuyor.

Kullanıcılar Paket hizmetiyle hesap ekstrelerine istediği zaman erişebilecek ve tüm kart kampanyalarının dahil olduğu kredi kartları ile tahsilat yapabilecek. Link ile ödeme alabilecek olan kullanıcılar aynı zamanda e-Faturasını kesebilecek ve tüm bunları mobil uygulamadan ve internetten takip edebilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vakıf Katılım Genel Müdürü Mehmet Ali Akben, banka olarak müşterilerine hızlı ve erişilebilir bankacılık hizmeti sunma vizyonu doğrultusunda açık bankacılık yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirtti. Bu vizyon doğrultusunda tüm KOBİ ve işletmelerin hayatını kolaylaştıracak e-yönetim platformu Paket'i hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını aktaran Akben, şunları kaydetti:

"Firmaların bütün ihtiyaçlarına tek bir çatı altında çözüm sunmak amacıyla oluşturduğumuz Paket aynı zamanda vergi ödemeleri, Cep POS, Fatura Ödeme, Linkle Ödeme alma gibi açık bankacılık servisleriyle de uçtan uca çözüm sunuyor. Paket ile KOBİ ve işletmelerimizin, dijital dönüşümüne öncülük etmenin ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitliliğini artırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu yenilikçi ve dijital ürünün hayata geçirilmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum."

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir