Erzincan Çevre

UMKE Temel Eğitimi düzenlendi

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü 24. Bölge UMKE koordinatörlüğüne bağlı illerin katılımıyla UMKE Temel Eğitimi düzenlendi.

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü 24. Bölge UMKE koordinatörlüğüne bağlı illerin katılımıyla UMKE Temel Eğitimi düzenlendi.

Erzincan - 24. Bölge UMKE koordinatörlüğüne bağlı Tunceli ve Bayburt illerinin katılımıyla 24-28 Haziran 2024 tarihleri arasında UMKE Temel Eğitimi düzenlendi.

20 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen UMKE Temel Eğitiminde katılımcılara 3 gün teorik temel bilgiler verilirken 2 gün ise sahada eğitimler verildi.

Erzincan İl Sağlık Müdürü Cihan Tekin ve Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Hacı Osman Yılmaz, eğitimi başarı ile gerçekleştiren katılımcılara katılım belgesi ve eğitici ekibe teşekkür belgesi takdim etti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Cihan Tekin, Erzincan, Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü, Osman Yılmaz, Tunceli gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir