Kars Spor

Türkiye Şampiyonası'na Karslı atletler damga vurdu

İzmir'de düzenlenen Büyükler ve U23 Türkiye Şampiyonası'nda Karslı atletler yine madalyaları topladı.

İzmir'de düzenlenen Büyükler ve U23 Türkiye Şampiyonası'nda Karslı atletler yine madalyaları topladı.

Kars - 29-30 Haziran 2024 tarihlerinde İzmir'de yapılan Büyükler ve U23 Türkiye Şampiyonası'na katılan Karslı atletlerden Bahar Atalay, büyük bayanlarda 5 bin metrede Türkiye Şampiyonu oldu.

Şampiyonaya katılan Tuğba Toptaş, 800 metre ve bin 500 metrede Türkiye 2'incisi ve Utku Göler ise 5 bin metre büyük erkekler de Türkiye 2'incisi olarak Kars'a madalya ile dönmeyi başardı.

Öte yandan Karslı atletlerin Avrupa ve Türkiye'de üst üst başarılı sonuçlar alması kentte de sevinçle karşılandı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Göle, Kars, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir