Spor

Türkiye-Avusturya maçı, BtcTurk Vadi'de izlenebilecek

İSTANBUL - 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) son 16 turunda A Milli Futbol Takımı'nın Avusturya ile oynayacağı karşılaşma, BtcTurk Vadi'de naklen yayınlanacak.

İSTANBUL - 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) son 16 turunda A Milli Futbol Takımı'nın Avusturya ile oynayacağı karşılaşma, BtcTurk Vadi'de naklen yayınlanacak.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin ilk Bitcoin alım satım platformu finansal teknoloji şirketi BtcTurk'ün 3 yıl boyunca ana sponsorluğunu üstlendiği BtcTurk Vadi'de, milli maç heyecanı yaşanacak.

Yarın TSİ 22.00'de Almanya'nın Leipzig Stadı'nda oynanacak karşılaşma, dev ekranların kurulacağı BtcTurk Vadi'de binler, ekran başında ise milyonlar tarafından takip edilecek.

Kapı açılışının yarın 20.00'de başlayacağı BtcTurk Vadi'deki etkinliğe, BtcTurk uygulamalarından herhangi birine sahip olan herkes ücretsiz katılabilecek. Etkinlikte eğlenceli aktiviteler, ikramlar ve çok daha fazlası gelen misafirlere sunulacak.

Kullanıcılara "self servis" finansal ürün ve hizmetler üreten BtcTurk, spora güçlü destek sağlamaya devam ediyor. Hem futbol hem voleybolda milli takımlar ana sponsoru olan ve birçok branşta spor ve sporcuya katkıda bulunan BtcTurk, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) ve Türkiye Milli Paralimpik Komitesi'nin de ana sponsorluğunu üstleniyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir