Ağrı Güncel

Türk Kızılay Ağrı'da yardım ulaştırdığı yaşlıların evlerini de temizliyor

AĞRI - Ağrı'da, Türk Kızılay Doğubayazıt Şubesi gönüllüleri, yalnız yaşayan vatandaşlara yardım ulaştırmanın yanı sıra evlerini de temizleyerek destek oluyor.

Ağrı - Ağrı'da, Türk Kızılay Doğubayazıt Şubesi gönüllüleri, yalnız yaşayan vatandaşlara yardım ulaştırmanın yanı sıra evlerini de temizleyerek destek oluyor.

Türk Kızılay Doğubayazıt Şubesi, ilçede ihtiyaç sahiplerine yönelik çalışmalarını yılın 12 ayı sürdürüyor.

Giyim, gıda, yemek ve kışın da çeşitli yardımlarla ihtiyaç sahiplerine destek olan Kızılay, yalnız başına yaşayan ve kendilerine bakmakta zorluk çeken vatandaşların da yanında oluyor.

Kızılay gönüllüleri, yaşlı ve tek başına yaşayan vatandaşların evlerini belirli periyotlarda ziyaret ediyor.

Onlarla sohbet edip vakit geçirerek yalnızlıklarına ortak olan gönüllüler, evlerde temizlik yapıyor.

Gönüllüler, halılardan pencerelere kadar evlerinde tüm temizliği yaptıkları kişilerin hayır dualarıyla mutlu oluyor.

evlerini yardım ulaştırdığı de temizliyor Kızılay Türk Ağrı
Kızılay AĞRI evlerini Türk - Ağrı
AĞRI yardım evlerini - Ağrı
ulaştırdığı yaşlıların yardım Kızılay AĞRI temizliyor - Türk Ağrı
yardım evlerini temizliyor ulaştırdığı de Ağrı
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Doğubayazıt, Türk Kızılay gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir