Tunceli Güncel

Tunceli'deki Munzur Üniversitesi'nde mezuniyet töreni düzenlendi

TUNCELİ - Tunceli'deki Munzur Üniversitesi'nde eğitimlerini tamamlayan 1621 öğrenci için mezuniyet töreni yapıldı.

TUNCELİ - Tunceli'deki Munzur Üniversitesi'nde eğitimlerini tamamlayan 1621 öğrenci için mezuniyet töreni yapıldı.

Üniversite yerleşkesindeki Amfi Tiyatro'da düzenlenen program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Vali Bülent Tekbıyıkoğlu, törende yaptığı konuşmada, Tunceli'nin çok özel bir şehir olduğunu söyledi.

Munzur Üniversitesi'nde okuyan öğrencilerin çok şanslı olduğunu belirten Tekbıyıkoğlu, "Bu güzel eşsiz panaromada çocuklarımız eğitim gördüler ve şimdi buradan mezun olacaklar. Hepsi Tunceli'nin birer kültür elçisi olacak. Mezun olan 1621 öğrencimizin her birisini ve onların ailelerini tebrik ediyorum. İnşallah memleketimize, vatanımıza, milletimize hayırlı birer yetişkin olurlar." dedi.

Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kenan Peker de öğrencilerini mezun etmenin sevincini ve gururunu yaşadığını dile getirdi.

Konuşmaların ardından diplomalarını alan öğrenciler, keplerini havaya atarak mezun olmanın mutluluğunu yaşadı.

Törene İl Emniyet Müdürü Hakan Duman, İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Hakan Ulaşoğlu, AK Parti Tunceli İl Başkanı Bülent Süner, vali yardımcıları Kemal Sefa Gökmenoğlu, Okan Yenidünya, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Tunceli haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Tunceli Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Tunceli'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, AK Parti, İsmet Hakan Ulaşoğlu, İstiklal Marşı, Munzur Üniversitesi, Rektör, Tiyatro, Tunceli gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir