Tunceli Çevre

Tunceli'de 7'den 70'e çevre temizliği

Tunceli'de valilik öncülüğünde düzenlenen temizlik kampanyasına 7'den 70'e çok sayıda kişi katıldı.

Tunceli'de valilik öncülüğünde düzenlenen temizlik kampanyasına 7'den 70'e çok sayıda kişi katıldı.

Tunceli: Tunceli'de, Çevre Haftası kapsamında valilik öncülüğünde Munzur Vadisi'nde çevre temizliği kampanyası gerçekleştirildi. Vali Bülent Tekbıyıoğlu, il protokolü, öğretmen, öğrenci ve vatandaşların katıldığı kampanya kapsamında toplanan çöpler, araçlara yüklenerek bölgeden alındı. Kampanyaya destek verenlere teşekkür eden Tunceli Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, "Biz doğayla uygun bir yaşam formunu kendimize yaşam biçimi olarak şiar edinmek durumundayız. Tunceli'miz de çok güzel bir yer. Munzur Vadisi, Pülümür Vadisi bunlar dünyayı kıskandıracak güzellikler. Bizler de bu güzel evimizi hep birlikte güzel tutacağız. Zaman zaman bu tür aktiviteleri düzenliyoruz" dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Tunceli haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Tunceli Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Tunceli'nin dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Kampanya, Pülümür, Tunceli gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir