Tunceli Asayiş

Tunceli'de 3 ayrı bölgede çıkan yangınlardan 2'si söndürüldü, 1'ine müdahale sürüyor

Tunceli'de, 3 ayrı bölgede çıkan yangınlardan 2'si ekiplerin müdahalesiyle söndürülürken diğer yangını söndürmek için çalışmalar sürüyor.

Tunceli'de, 3 ayrı bölgede çıkan yangınlardan 2'si ekiplerin müdahalesiyle söndürülürken diğer yangını söndürmek için çalışmalar sürüyor.

Tunceli: Tunceli'de, öğleden sonra merkeze bağlı Kopuzlar ve Güleç köyü ile Mazgirt ilçesine bağlı Doğucak köyünde henüz tespit edilemeyen nedenlerle yangın çıktı. Köylülerin ihbarı üzerine yangının çıktığı alanlara Orman İşletme Müdürlüğü ile itfaiye ekipleri sevk edildi. Ekiplerin müdahalesiyle merkeze bağlı Kopuzlar ve Güleç köyündeki yangınlar tamamen söndürülürken Mazgirt ilçesine bağlı Doğucak köyündeki yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Tunceli haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Tunceli Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Tunceli'nin dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, itfaiye, Mazgirt, Orman İşletme Müdürlüğü, Tunceli, Yangın gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir