Ekonomi

Trendyolmilla'nın 2024 yazı için hazırladığı abiye koleksiyonunda seçenek fazla

İSTANBUL - Trendyolmilla'nın 2024 yazı için hazırladığı abiye koleksiyonu, düğün ve davetlerden mezuniyetlere kadar tüm özel etkinlikler için herkesin zevk ve tarzına uygun seçenekler sunuyor.

İSTANBUL - Trendyolmilla'nın 2024 yazı için hazırladığı abiye koleksiyonu, düğün ve davetlerden mezuniyetlere kadar tüm özel etkinlikler için herkesin zevk ve tarzına uygun seçenekler sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, düğün, nişan, kokteyl, parti ve mezuniyet töreni gibi tüm özel günlerde herkesin kendi tarzını yansıtmasına olanak tanıyan koleksiyon, bu yazın moda trendlerini taşıyan farklı tasarımlarla, zarafeti ve şıklığı bir arada sunuyor.

Özel davetler için kıyafet arayışına online alışveriş rahatlığında tek tıkla çözüm getiren yeni koleksiyonda, kırmızı, pembe, mürdüm gibi tonlar ve açık mavi ile gül kurusu gibi pastel renkler dikkati çekiyor.

Degrade ile sulu boya efektli floral ve animal baskılar desenlerde öne çıkıyor. Üç boyutlu çiçek aplikeler, piliseli modeller, buruşuk efektli kumaşlar ve parlak yüzeyli simli dokular, her adımda bir silüet oluşturuyor.

Mezuniyet törenlerinin gençler için taşıdığı anlamı önemseyen Trendyolmilla, daima hatırlanacak bu özel günler için, canlı ve dinamik görünümlerden sakin ama iddialı bir zarafete uzanan geniş yelpazede alternatifler sunuyor.

Balon etekler, fiyonklar ve üç boyutlu çiçek aplikeler bu yıl mezuniyet heyecanına eşlik etmeye hazırlandı. Zarif dokunuşlarla modern bir şıklık sunan skater ve A-line formlu uçuşan etek modelleri, ince askılı kısa ve uzun abiyeler ve yırtmaç detaylı modeller gençlerin özel günleri için tasarlandı.

Özel davetlerde gecenin yıldızı olmak isteyenler, moda tasarımı denince akla ilk gelen isimlerden Zeynep Tosun imzalı kıyafetleri Trendyolmilla mobil uygulamasında bulabiliyor.

İlhamını 70'lerin sonundan alan Trendyolmilla x Zeynep Tosun SS24 koleksiyonu, yaz akşamları için etkileyici ve elegan parti görünümleri sunuyor.

Herkesi kendi tarzını yansıtmaya teşvik eden ve tüm kadınlara özel günlerde kendilerini en iyi şekilde ifade etme fırsatı sunan Trendyolmilla abiye modelleri, rekabetçi fiyatlarıyla da dikkati çekiyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir