Spor

Trendyol, Avrupa Futbol Şampiyonası coşkusunu taraftarla paylaşıyor

Trendyol, Instagram hesabı üzerinden A Milli Takım'a sevgisini paylaşmak isteyen futbol tutkunları için bir yarışma başlattı

İSTANBUL - 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Türkiye'yi tek Türk partner olarak temsil eden Trendyol, A Milli Futbol Takımı'nın resmi sponsoru olarak millilere desteğini sürdürüyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Avusturya zaferiyle birlikte çeyrek finale yükselen A Milli Futbol Takımı için heyecan doruğa çıkarken Trendyol, tüm taraftarları bu heyecana ortak olmaya ve desteklerini göstermeye davet etti.

Trendyol, Instagram hesabı üzerinden A Milli Takım sevgisini paylaşmak isteyen futbol tutkunları için bir yarışma başlattı.

10 Temmuz'a kadar Trendyol'un resmi Instagram hesabını takip eden ve yarışma postunun altında milli takım sevgisini en yaratıcı yorumla paylaşarak bir arkadaşını etiketleyen katılımcılar, A Milli Takım oyuncularından imzalı veya imzasız A Milli Takım forması ve imzalı futbol topu kazanma şansı elde edecek.

Paylaşımlar, farklılık, konuya uygunluk ve yaratıcılık kriterlerine göre jüri tarafından değerlendirilecek. Kazananların isimleri 10 Temmuz'da Trendyol'un Instagram sayfasında duyurulacak.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir