Erzincan Asayiş

Traktöre takılı römork şarampole uçtu

Erzincan'da traktöre takılı römork şarampole uçtu. Sürücü kazadan yara almadan kurtuldu.

Erzincan'da traktöre takılı römork şarampole uçtu. Sürücü kazadan yara almadan kurtuldu.

Erzincan - Karataş köyünde çiftçilik yapan Ahmet Gerçek, öğlen saatlerinde Çağlayan Beldesi sınırları içerisinde yer alan araziye giderken kaza yaptı. Yonca samanı için, römorku diğer traktörün yanına götürürken, Çağlayan ile Uluköy arasında yer alan yokuştan inerken traktörün kontrolünü kaybetmesi sonucu kaza yaptı. Kazada römork traktörün kancasından çıkarak şarampole yuvarlandı.

Kazada, yaralı ve can kaybı olmazken, maddi hasar meydana geldi.

Kepçe ve köylülerin yardımıyla, römork şarampolden çıkarılarak olay yerinden çekildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Erzincan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Erzincan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Erzincan'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Erzincan, şarampol gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir