Ekonomi

TotalEnergies'den VakıfBank kredi kartı sahiplerine 150 liralık ekstre indirimi

ANKARA - TotalEnergies İstasyonları, VakıfBank ile başlattığı kampanya kapsamında 150 liralık ekstre indirimi sağlıyor.

ANKARA - TotalEnergies İstasyonları, VakıfBank ile başlattığı kampanya kapsamında 150 liralık ekstre indirimi sağlıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında 1 Temmuz - 15 Ağustos tarihlerinde TotalEnergies İstasyonları'ndan VakıfBank bireysel kredi kartlarıyla VakıfBank POS'undan, farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 4 adet 750 lira ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişine, 16 - 31 Ağustos tarihlerinde en az 150 lira daha akaryakıt ya da otogaz alımı yapıldığında 150 lira ekstre indirimi uygulanıyor.

Kampanyaya 1 Temmuz - 15 Ağustos tarihlerinde VakıfBank Mobil uygulamasında yer alan "Cepte Kazan" üzerinden "Hemen Katıl" tuşuna tıklayarak katılım sağlanabiliyor.

Aynı gün içinde yapılacak 750 lira ve üzeri harcamalardan sadece birinin dahil edildiği kampanyada kazanılan ekstre indirimi 6 Eylül'de bireysel ve kullanıma açık kredi kartına yansıtılacak.

Öte yandan, kampanya müşteri bazında geçerliyken ticari kartlar, Bankomat Kart'lar, nakit çekim işlemleri, yurt dışı, mail order işlemleri, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil edilmiyor.

İlgili kullanıcılar kampanyaya ilişkin ayrıntılı bilgiye, www.totalenergiesistasyonlari.com.tr adresinden ulaşabiliyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir