Hakkari Güncel

Ticaret Bakan Yardımcısı Uçarmak, Hakkari'de STK temsilcileriyle bir araya geldi

HAKKARİ - Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcileri ve iş insanlarıyla bir araya geldi.

Hakkâri - Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcileri ve iş insanlarıyla bir araya geldi.

İpekyolu Caddesi'nde düzenlenen toplantıda STK temsilcileri ve iş insanlarıyla buluşan Uçarmak, gittikleri her yerde iş insanlarıyla bir araya geldiklerini belirterek, kendilerine iletilen sorunların çözümü ve talepleri yerine getirmek için çaba sarf ettiklerini söyledi.

Uçarmak, sınır kapılarındaki sorunlar, ilçedeki yatırımlar, tırların geçişleri, ithalat, ihracat ve turizm konularının ele alındığı toplantıda katılımcıların taleplerini dinledi.

Toplantıya Hakkari Valisi Ali Çelik, Yüksekova Kaymakamı Ömer Çimşit, AK Parti İl Başkanı Zeydin Kaya, Esendere Belde Belediye Başkanı Dırbaz Büyüksu, Büyükçiftlik Belde Belediye Başkanı Çayan Çiçek de katıldı.(AA)

HAKKARİ - Ticaret Bakan Yardımcısı Uçarmak, Hakkari
Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, AK Parti, Belediye, Dırbaz Büyüksu, Esendere, Hakkari, İpekyolu, Ömer Çimşit, Yüksekova gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir