Muş Spor

TFF3. Lig: 1984 Muşspor: 1 - Çankaya FK: 1

TFF 3. Lig 4. Grup 30. haftasında 1984 Muşspor, sahasında karşılaştığı Çankaya FK ile 1-1 berabere kaldı.

TFF 3. Lig 4. Grup 30. haftasında 1984 Muşspor, sahasında karşılaştığı Çankaya FK ile 1-1 berabere kaldı.

Muş - Hakemler: Melis Özçiğdem, Ahmet Oğuz Yılmaz, Ahmet Kıvanç Kader

1984 Muşspor: Efe Karaoğlu, Atalay Gürel (Mehmet Ersavaş dk. 46), Mahsun Çapkan (Ömer Çetinbaş dk. 80), İlker Avşar (Ozan Papaker dk. 46), Furkan Gedik (Mervan Yusuf Yiğit dk. 64), Taha Tunç (Bertuğ Başdemir dk. 46), Osman Kocaağa, Doğukan Kaya, M. Fatih Yıldırım, Canberk Dilaver, Yusuf Yıldırım

Çankaya FK: A. Eseller, Mutlu Aksu Doğan (Ömer Faruk Demirel dk. 73), Emirhan Korkmaz, Arda Köksal (Yağız Efe Kaya dk. 80), Furkan Yasin Çevik, Baran Keleş (Fatih Yiğit Şanlitürk dk. 63), Okan Toprak, İsmail Cem Kara, Can Demir Aktav, İlyas Ural, M. Kaan Türkmen (Azad Filiz dk. 80)

Goller: Furkan Gedik (dk. 16) (1984 Muşspor), Okan Toprak (dk. 25) (Çankaya FK)

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, 1984 Muşspor, Faruk Demir, Muş, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir