Ağrı Çevre

Tarihi sarayda kar banyosu

İshak Paşa Sarayı'na giden rehber, dondurucu soğuğa aldırmadan kar banyosu yaptı.

İshak Paşa Sarayı'na giden rehber, dondurucu soğuğa aldırmadan kar banyosu yaptı.

Ağrı - Yaz-kış dağcı gruplarını ağırlayan Ağrı Dağı'nda 16 yaşından beri tırmanış için gelen turistlere rehberlik eden tur rehberi, Ağrı Dağı'na yaptığı zirve tırmanışında kar banyosu yapmıştı. Bu defa Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde etkili olan kar yağışının ardından tarihi İshak Paşa Sarayı'na çıkan rehber, üzerindekileri çıkarıp dondurucu soğuğa aldırış etmeden kar banyosu yaptı. Telefon kameralarına yansıyan ve topladığı karları vücuduna süren rehber, ortaya renkli görüntüler çıkardı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ağrı Dağı, Doğubayazıt, İshak Paşa Sarayı, Kar Yağışı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir