Iğdır Asayiş

Tandır damında çıkan yangın kısa sürede söndürüldü

Iğdır'da bir evin tandır damında çıkan yangın kısa sürede söndürüldü.

Iğdır'da bir evin tandır damında çıkan yangın kısa sürede söndürüldü.

Iğdır - Yangın, Topçular Mahallesi Orhan Gazi Caddesi'nde bulunan bir müstakil evin tandır damında çıktı.Yangına Iğdır Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, hızlı bir şekilde müdahale etti. Yangın, ekiplerin etkin çalışması sayesinde çevreye yayılmadan kısa sürede kontrol altına alındı. Olayda can kaybı ve yaralanma yaşanmazken, maddi hasar meydana geldi. Yangının çıkış nedeni ile ilgili incelemeler devam ediyor.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Iğdır haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Iğdır Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Iğdır'ın dört bir yanından Asayiş haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Iğdır, Iğdır Belediyesi, Yangın gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir