Hakkari Çevre

Sümbül Dağı zirvesine mevsimin ilk karı düştü

HAKKARİ (İHA) - Hakkari'de sabah saatlerinden itibaren etkili olan yağmur, Sümbül Dağı zirvesinde yerini kar yağışına bıraktı.

Hakkâri (İHA) - Hakkari'de sabah saatlerinden itibaren etkili olan yağmur, Sümbül Dağı zirvesinde yerini kar yağışına bıraktı.

HAKKARİ - Hava sıcaklığının hissedildiği derecede düştüğü Hakkari şehir merkezinde yağan yağmur, yüksek kesimlerde yerini kar yağışına bıraktı. Mevsimin ilk karı ile birlikte beyaza bürünen Sümbül Dağı, kartpostallık görüntüler oluştururken, soğuk hava ve yağmurun şehir merkezinde etkisini sürdürdüğü belirtildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Hakkari, Kar Yağışı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir