Sodexo, Business Pass ile yemek masrafı giderlerinde kolaylık

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, Business Pass ile temsil ve ağırlama giderlerinin yönetilmesinde büyük kolaylık sağlıyor.

Sodexo, Business Pass ile yemek masrafı giderlerinde kolaylık

Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, Business Pass ile temsil ve ağırlama giderlerinin yönetilmesinde büyük kolaylık sağlıyor.

Sodexo'dan yapılan açıklamaya göre, Business Pass ile iş yemekleri en prestijli restoranlarda yenirken, masrafları en etkin şekilde yönetmek mümkün.

Sodexo çalışanların hayatını kolaylaştıran ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Bu ayrıcalıklardan biri olan Business Pass, iş yemekleri için en fazla tercih edilen restoranlardan oluşan üye ağı ile temsil ve ağırlama süreçlerini daha kolay hale getirirken, masraf yönetimini kontrol altına alıyor.

İşletmeler, yemekli ekip toplantılarını, saha ekiplerinin müşteri ağırladıkları yemeklerini, şirket içi kutlama organizasyonlarını ve ekip motivasyon yemeklerini Business Pass ile karşılaması durumunda yapılan harcamalar tek fatura ile muhasebeleştirilerek operasyonel kolaylık sağlanıyor ve harcamalar en ince detayına kadar incelenebiliyor.

Sodexo'lu çalışanlar ise kredi kartı veya nakit bulundurmak zorunda kalmadan misafirlerini prestijli Sodexo üye restoranlarında, yeni tasarımı ile Business Pass kartlarını kullanarak ağırlayabiliyor. Harcamalar için fiş veya fatura gibi ekstrelerle uğraşmayan çalışanlar, masraf yazmaktan kurtularak zamandan kazanıyor.Kaynak:AA


Editörün Seçtikleri

TOKİ tarafından Ağrı’da inşa edilecek 300 konutun ihalesi yapıldı

Patnos'ta kütüphaneler normalleşmeyle öğrencilere kapılarını açtı

Bakan Pekcan'ın duyurusuyla yeniden açılan Gürbulak Sınır Kapısı'nda hareketlilik

Bir yanı kar bir yanı bahar yaylada göçerlere soğuk engeli

Ağrı'daki Yazıcı Sulama Derivasyon Tüneli inşaatında sona doğru

Yorum Ekle