Güncel

Sigortam.net'ten kullanıcılarının ihtiyacına ve bütçesine uygun poliçeler

- Sigortam.net CEO'su Ataman Kalkan: - "Sigortam.net kullanıcıları, sigortaları karşılaştırarak ihtiyaçlarına cevap veren ve beklentilerini en uygun şekilde karşılayan poliçeleri net ve şeffaf bir şekilde görebiliyor ve seçimlerini güvenle yapabiliyor"

- Sigortam.net CEO'su Ataman Kalkan:

Sigortam.net kullanıcıları, sigortaları karşılaştırarak ihtiyaçlarına cevap veren ve beklentilerini en uygun şekilde karşılayan poliçeleri net ve şeffaf bir şekilde görebiliyor ve seçimlerini güvenle yapabiliyor

İSTANBUL - Sigortam.net, hızlı ve şeffaf biçimde poliçe tekliflerini karşılaştırarak kullanıcılarının ihtiyacına ve bütçesine uygun poliçeleri sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre yapay zekayı iş süreçlerine entegre eden Sigortam.net, bu teknoloji ile müşterilerine uygun fiyat, geniş kapsam ve fiyat-performans dengesi açısından öne çıkan ürün olmak üzere üç alternatifli şeffaf bir yönlendirme sunuyor.

Anlaşmalı oldukları 20'den fazla sigorta şirketinin teklifini, müşterileri için doğru ve ihtiyaçlarına en uygun alternatifleri inceleyebilecekleri şekilde gösteren Sigortam.net, aynı zamanda ihtiyaç doğrultusunda poliçeleri puanlayarak kapsamıyla fiyatları karşılaştırıp fiyat performansa göre uygun teklifi de sunabiliyor.

Müşteriler, sistemde kullanıcıların sayfalarca teminatı okuyup karşılaştırmasına gerek kalmıyor, şeffaf bir şekilde teklifleri görebiliyor, sıralamayı değiştirebiliyor. Böylece müşteriler, bütçelerine en uygun alternatifi seçerek, ihtiyaçlarını da tam karşılayan poliçeleri satın alabiliyor.

Hasar destek hattına 3 saniyede ulaşma taahhüdü sunuyoruz

Açıklamada görüşlerine yer verilen Sigortam.net Üst Yöneticisi (CEO) Ataman Kalkan, Sigortam.net olarak sigorta gibi karmaşık bir dünyayı kullanıcılarına en anlaşılır şekilde aktarmak istediklerini belirtti.

Özellikle poliçelerin detaylarının ve kapsamlarının zaman zaman kafa karıştırıcı olabildiğini aktaran Kalkan, "Sigortam.net kullanıcıları, sigortaları karşılaştırarak ihtiyaçlarına cevap veren ve beklentilerini en uygun şekilde karşılayan poliçeleri net ve şeffaf bir şekilde görebiliyor ve seçimlerini güvenle yapabiliyor. Bu da sektörümüze olan güveni tazeliyor. İnovasyonu entegre ettiğimiz süreçlerimizin yanında satış sonrasındaki hizmetlerimizle de müşterilerimizin 7/24 yanında oluyor, herhangi bir hasar durumunda hasar destek hattına 3 saniyede ulaşma taahhüdü sunuyoruz." ifadelerini kullandı.

Kalkan, Sigortam.net olarak müşterilerine sundukları sisteme ek olarak sık sık özel indirimler ve kampanyalar da yaptıklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Dönemsel indirimlerin yanı sıra müşterilerimizin her zaman yararlanabileceği indirimlerimiz de mevcut. Emeklilere özel uygulanan indirimler, öğretmenler, akademisyenler, doktorlar gibi farklı meslek gruplarına yönelik uygulanan meslek indirimleri ya da sigorta şirketlerinin uyguladığı poliçe kullanım oranlarına paralel olarak değişkenlik gösteren hasarsızlık indirimleri gibi. Tüm bunlar da eklendiğinde artık poliçe satın alırken avantajlı fiyatlara erişebilmek ve tasarruf edebilmek de kolaylaşıyor."(AA)

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir