Ekonomi

Shop&Miles ile Setcard arasında işbirliği

İSTANBUL - Türk Hava Yolları mil harcama platformu Shop&Miles ile Setcard, müşterilerine avantajlar sunacak yeni bir iş modeline imza atıyor.

İSTANBUL - Türk Hava Yolları mil harcama platformu Shop&Miles ile Setcard, müşterilerine avantajlar sunacak yeni bir iş modeline imza atıyor.

Setcard'dan yapılan açıklamaya göre, taraflar arasında Shop&Miles'ın 10. yıl dönümünde yapılan anlaşma kapsamında miller, on binlerce restoran ve markette kullanıma açılıyor.

Buna göre, Setcard Mobil uygulamasını indirip üye olan Türk Hava Yolları yolcu programı Miles&Smiles'lılar, statüleri fark etmeksizin, kazandıkları tüm millerini "shopandmiles.com" aracılığıyla Setcard bakiyesinde TL'ye dönüştürerek 60 binden fazla restoran ve markette harcayabilecek.

Setcard ve Shop&Miles, bu işbirliğiyle üyelerine millerini daha geniş bir alanda kullanma fırsatı sunarak, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor. Bu sayede, uçuşlardan, Miles&Smiles anlaşmalı banka kartı harcamalarından ve Miles&Smiles program ortaklarından kazanılan miller, günlük ihtiyaçlar için kullanılabilir hale gelecek.

Setcard ve Miles&Smiles hesaplarını bir kez eşleştiren kullanıcılar, istedikleri miktarda mili TL bakiyeye çevirerek anında kullanmaya başlayacak. Kullanıcılar, Setcard Mobil uygulamasından kendilerine en yakın kullanım noktalarını görüntüleyebilecek.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir