Setr-i Nur Ağrı Şubesinden gelinlere özel kampanya

AĞRI - Setr-i Nur Ağrı mağazasının başlatmış olduğu gelinlere özel kınalık, gelinlik, baş tasarım, muke up, gelin buketi, taç ve duvaktan oluşan kampanyanın Ramazan’dan sonrada devam edeceği bildirildi.

Setr-i Nur Ağrı Şubesinden gelinlere özel kampanya

AĞRI - Setr-i Nur mağazasının başlatmış olduğu gelinlere özel kınalık, gelinlik, baş tasarım, muke up, gelin buketi, taç ve duvaktan oluşan kampanyanın Ramazan’dan sonrada devam edeceği bildirildi.

Cumhuriyet Caddesi Ticaret İş Merkezi Kat: 01 No: 20’de hizmet veren Setr-i Nur Ağrı mağaza Müdürü Ahmet Karhan gelinlere özel başlatmış oldukları kampanyanın Ramazandan sonrada bir süre devam edeceğini söyledi.

Karhan, mağazalarında gelinlik, tesettür gelinlik, tesettür bindallı, tesettür abiye, gelin başı tasarım, kına baş tasarım, gelin baş aksesuarları, porselen makyaj ve gelin buketleri gibi ürünlerle hizmet verdiklerini ifade etti.

Ramazan ayında başlatmış oldukları gelinlere özel kampanyanın Ramazandan sonra da bir süre devam edeceğini belirten Karhan şunları söyledi:

"Ramazan ayı boyunca genç çiftlerimize çok uygun kampanya başlatmıştık. Bayramdan sonra da bu kampanyamız belli bir süre daha devam edecektir. Kampanyamızın içerisinde gelinlik, kınalık, baş tasarım, muke up, kuaförü, gelin buketi, taç, çiçeği, aksesuarı, duvak ve makyajı dahil 3 bin 500 liraya bir paket hazırlayıp genç çiftlerimize sunduk. Bu kampanyadan yararlanan genç çiftlerimiz gayet memnun oldu. Bu kampanyamız belirli bir süre devam edecektir."

setri nur ağrı kampanya1

setri nur ağrı kampanya2

setri nur ağrı kampanya3

setri nur ağrı kampanya4

setri nur ağrı kampanya5

setri nur ağrı kampanya6

setri nur ağrı kampanya7

setri nur ağrı kampanya8

setri nur ağrı kampanya9

setri nur ağrı kampanya10

setri nur ağrı kampanya11

setri nur ağrı kampanya12

setri nur ağrı kampanya13

Editörün Seçtikleri

Minik Leyla'nın ölümüne ilişkin yargılanan amcadan "Leyla benim ciğerim" savunması

Ağrı'da sınavlara hazırlanan öğrenciler için ücretsiz kurs düzenleniyor

Ağrı'daki selde 2 bin dekar tarım arazisi zarar gördü, 2 ahır yıkıldı

Ağrı'da etkili olan sağanak köylerde hasara neden oldu

Ağrı'da otomobilin çarpmasıyla devrilen elektrik direği trafiği aksattı

Yorum Ekle