Hakkari Güncel

Şemdinli Kaymakamı Ateş kursiyerlerle bir araya geldi

HAKKARİ - Hakkari'nin Şemdinli Kaymakamı Ali Ekber Ateş, okuma yazma ve el sanatları kursuna katılan kursiyerlerle bir araya geldi.

Hakkâri - Hakkari'nin Şemdinli Kaymakamı Ali Ekber Ateş, okuma yazma ve el sanatları kursuna katılan kursiyerlerle bir araya geldi.

Altınsu Köyü İncesu mezrasında Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce açılan kursları ziyaret eden Ateş, kursiyerle sohbet etti, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Halk Eğitimi Merkezlerinin toplumun gelişmesi için önemli olduğunu belirten Ateş, "Halk Eğitimi Merkezleri meslek edinme ve sanatsal faaliyetlerin geliştirilmesi açısından önemli bir kurumdur. Tamamen planlı ve programlı bir eğitim sistemine sahip olan bu kurumumuz vatandaşlarımızın birçok meslek edindirme kurslarına katılma imkanı sağlıyor." dedi.

Ateş, Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Muharrem Tekin ile ilçe merkezindeki esnafı ziyaret etti.

Esnafla sohbet eden Ateş, ilçe için yapılması gerekenler ve yürütülmesi planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu, hayırlı kazançlar diledi.

Kaynak: ANADOLU AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Hakkari haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Hakkari Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Hakkari'nin dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Hakkari, Şemdinli gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir