Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ardıç mezarı başında anıldı

BİTLİS - Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mesut Ardıç, Bitlis'in Ahlat ilçesindeki kabri başında anıldı.

Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ardıç mezarı başında anıldı

BİTLİS - 'nin Şemdinli ilçesinde PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mesut Ardıç, 'in ilçesindeki kabri başında anıldı.

Yaklaşık 4 yıl önce Şemdinli ilçesindeki askeri üs bölgesine terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mesut Ardıç için Ahlat Şehitliğinde anma programı düzenledi.

Ahlat Şehit Aileleri ve Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince düzenlenen programda Kur'an-ı Kerim okundu, ilçe müftüsü Mehmet Fudayil Uyanık dua etti.

Program sonunda konuşan şehidin babası Mürsel Ardıç, "Allah görev yapan tüm askerlerimizi korusun. Oğlum bu vatanın savunmasında şehit oldu. Bu da bizim kaderimiz. Allah ülkemizin birlik, beraberlik ve bütünlüğünü bozmasın. Ülkemize göz dikenlerin gözleri çıksın. Vatan hainlerine Allah fırsat vermesin." diye konuştu.Kaynak:AA


Editörün Seçtikleri

Minik Leyla'nın ölümüne ilişkin yargılanan amcadan "Leyla benim ciğerim" savunması

Ağrı'da sınavlara hazırlanan öğrenciler için ücretsiz kurs düzenleniyor

Ağrı'daki selde 2 bin dekar tarım arazisi zarar gördü, 2 ahır yıkıldı

Ağrı'da etkili olan sağanak köylerde hasara neden oldu

Ağrı'da otomobilin çarpmasıyla devrilen elektrik direği trafiği aksattı

Yorum Ekle