Kars Çevre

Sarıkamış'ta fidanlar toprakla buluştu

Sarıkamış'ta fidanlar toprakla buluştu. Dikimi yapılan fidanlara can suyu verildi.

Sarıkamış'ta fidanlar toprakla buluştu. Dikimi yapılan fidanlara can suyu verildi.

Kars - Kars'ın Sarıkamış ilçesinde SMA Hastası Hiranur Kazancı Hatıra Ormanı'nda fidan dikim etkinliği yapıldı. Sarıkamış Kaymakamı Enis Aslantatar, İlçe Emniyet Müdürü Canan Altınkaya ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Alim Burak Çelik'in katılımıyla düzenlenen etkinlikte binlerce fidan dikimi yapılırken, Kaymakam Aslantatar, dikilen fidanların hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Hiranur Kazancı Hatıra Ormanı'na yaklaşık bin çam fidanı dikimi yapıldı. Protokol üyeleri ve katılımcılar tarafından dikilen fidanlarla Sarıkamış'ın etrafı daha yeşil olacak. Sarıçam Ormanlarıyla meşhur Sarıkamış'ta önümüzde ki günlerde daha güzel bir çevre için fidan dikimi yapılacak.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Kars haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Kars Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Kars'ın dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Enis Aslantatar, Jandarma, Kars, Sarıkamış gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir