Ekonomi

Samsung, Galaxy M15 5G'yi tanıttı

4GB'lık belleğe eşlik eden 128 GB'lık geniş depolama alanı sayesinde, Galaxy M15 5G'nin yüksek çözünürlüklü kamerasıyla çekilen yüksek kaliteli içerikler için yeterli bir depolama alanı mevcut

İSTANBUL - Samsung, yeni Galaxy M15 5G ile Galaxy M Serisi'nin sunduğu tüm fiyat-performans olanaklarını yeni mobil teknolojileriyle bir adım ileriye taşıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Galaxy M15 5G, Samsung'un yeni ve özgün mobil teknolojilerinden bazılarıyla güvenilir performansı bir arada sunuyor.

Ürünün güçlendirilen ekran ve kamera özellikleri, güvenlik koruması, 6 bin mAh büyük bataryası, 2.2 GHz'lik güçlü işlemcisi ve güncellemeleri sayesinde uzun süren kullanım ömrü sunan Samsung, mobil deneyimleri daha da iyileştirmeye, çeşitlendirmeye ve daha erişilebilir hale getirmeye devam ediyor.

- Sürükleyici ekranı mobil deneyimi iyileştirmek için tasarlandı

Galaxy M Serisi'nin yeni üyesi 15 5G, kullanıcıların en sevdikleri içerikleri izlerken ve sosyal medyada gezinirken ihtiyaç duyduğu ekran performansını, güçlendiren yeni özellikleriyle veriyor. Ekran geçişlerini daha akıcı hale getiren 90 Hz yenileme hızına eşlik eden Vision Booster teknolojisine sahip - 6.5 inç FHD Süper AMOLED ekran, bir önceki modele göre yüzde 40 artırılan parlaklığı, daha canlı ve net görüntüleme deneyimiyle dış ortamda tam performans sergiliyor. Kullanıcılar 800 nite ulaşan parlaklığıyla Infinity U sürükleyici ekranda en sevdikleri içerikleri izlemenin keyfine varırken, Galaxy M15 5G'nin "Göz Koruma" özelliği sayesinde göz sağlığı konusunda endişe etmiyor.

Galaxy M15 5G, sınıf atlayan sürükleyici ekranının yanı sıra 50 MP çözünürlüklü kamerasıyla fotoğraf ve video çekimini daha zahmetsiz ve keyifli hale getiriyor. Arka kamera setine eklenen 5 MP ultra geniş kamerayla daha da iyileştirilen kamera performansı, kullanıcıların değerli anlarını en canlı haliyle ölümsüzleştirmesine olanak tanıyor. 50 MP ana, 2MP makro ve 13 MP ön kameralarıyla ürün, kullanıcılara daha esnek bir kamera deneyimi vadediyor.

- Kamera ve video özellikleri, dikkati çekiyor

Galaxy M15 5G, kamera ve video özellikleriyle de öne çıkıyor. Kullanıcılar, "AR Zone" özelliğiyle kendi emojilerini oluşturabilirken, "Food" modu ile hazırladıkları veya bir restoranda yedikleri tabakları en güzel haliyle fotoğraflayabiliyor. "Fun" modu sayesindeyse ise en güzel snap'leri yakalayıp takipçileriyle paylaşabiliyor. "Hyperlapse" modu, Galaxy M15 5G kullanıcılarına farklı hızlarda atlama efektine sahip videolar oluşturabilme, bu sayede videolarında estetik zevklerini ve yaratıcılıklarını konuşturabilme olanağı sağlıyor. Nesneleri yakından çekerken kullanılabilecek "Makro" modu, loş ışıkta görüntüleri aydınlatan "Gece" modu, devasa genişlikte manzaraları tek kareye sığdıran "Panorama" özelliğinin yanı sıra "Portre, Pro, Ağır Çekim Video ve Yüz Tanıma" modları ve özellikleri sayesinde çok daha keyifli bir fotoğraf deneyimi yaşanıyor.

4GB'lık belleğe eşlik eden 128 GB'lık geniş depolama alanı sayesinde, Galaxy M15 5G'nin yüksek çözünürlüklü kamerasıyla çekilen yüksek kaliteli içerikler için yeterli bir depolama alanı mevcut.

Galaxy M15 5G aynı zamanda sosyal medyada ve internette gezinme, sevilen dizileri ve video içeriklerini görüntüleme konusunda sıra dışı indirme ve içerik izleme deneyimi sunan 5G hız kapasitesine sahip.

Samsung'un ordu sınıfı güvenlik koruma sistemi Samsung Knox Vault, kullanıcı gizliliği sağlarken, kişisel veriler üzerinde saldırılar ve güvenlik açıklarına karşı kapsamlı koruma sağlıyor. Ürün, kullanıcılara "Güvenli Klasör" seçeneğinin bulunduğu"Gelişmiş Güvenlik" modu özelliğini sunuyor. Samsung, Galaxy M15 5G için güvenlik bakımı güncellemelerini 5 yıl boyunca sürdürerek, kullanıcıların mobil cihazlarını daha uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabilmesini sağlıyor. Samsung, Galaxy M15 5G modelinde işletim sistemi güncellemelerini de 4 nesil boyunca desteklemeyi taahhüt ediyor.

Galaxy M15 5G, koyu ve açık mavi ile gri olmak üzere dinlendirici ve şık renk seçenekleriyle sunuluyor.

Kaynak: ANADOLU AJANSI

Kaynak: Anadolu Ajansı (AA) Hakkında

Anadolu Ajansı (AA)
Diyadinnet.com olarak, abone olduğumuz Anadolu Ajansı'ndan aldığımız güvenilir ve hızlı haber akışı sayesinde, okurlarımıza Doğu Anadolu bölgesi başta olmak üzere Türkiye ve dünyadan en güncel gelişmeleri, doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz. AA'nın geniş haber ağı ve güçlü kaynakları, bizlere yerel ve ulusal düzeyde derinlemesine haber yapma imkanı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir