Rüyada Ölmüş Birini Yıkamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ölmüş Birini Yıkamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölmüş birini yıkamak, bir kimsenin hidayetine vesile olmaya yorumlanır. da ölmüş birisini yıkamak,cek gam ve kederden kurtulmaya yorulur. Rüyada ölen birini yıkamak rüya sahibinin mal ve dünyalığın artacağı anlamına gelmektedir.

Genel olarak rüyada ölen birini yıkamak, insanları sıkıntıdan kurtaran kişiye işaret eder. Yine Rüyada ölmüş birini yıkamak onların iyilik ve istikamet üzere olmasına vesile olan hayır ehli kimseye işaret etmektedir. Rüyada ölün birini yıkamak gam ve kederden kurtulmaya, şeref ve yüceliğe, işlerin ilerlemesine yorumlanır.

Rüyada ölen birini yıkamak için uygun bir yer arandığını yahut ölünün yıkanmak için arandığını görmek; o ölünün hayra ve iyiliğe çağırıldığı halde bundan kaçınan biri olduğuna delalettir.

Ölüyü aşırı sıcak su ile yıkadığını yahut bu ölünün sıcak su içtiğini görmek, o kimsenin sıkıntıda olduğuna delalet eder. Ölünün kefeninin yahut bedeninin güzel kokularla yahut kokulu bitkilerle tezyin edilmesi ölü için hayra, rüyayı gören için sevince işarettir.

Bir ölünün pis yahut uygun olmayan bir şeyle yıkandığını görmek; o ölünün iyi biri olmadığına, vaaz ve nasihat dinlemediğine delalet eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
517 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Sema

Sema

1 yıl önce

Ölen enistemi mezardan annem çıkarıp yikiyoordu sonra eniştem gözlerini aciyordu birden çok korkunçtu s

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi