Sitede 5295 kişi varparçalı bulutluAğrıparçalı bulutlu11°C

Rüyada Babayla Kavga Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Babayla Kavga Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada babayla kavga etmek aile içindeki sıkıntıya, güçlüğe, tedirginliğe, başarısızlığa, maddi kayba, zahmete, zarar ve ziyana yorumlanır. Babayla kavga; eş, dost ve akrabalar hakkında kötümser almak anlamına gelir. Rüyada baba ile kavga ettiğini görmek iyi değildir. Ev içindeki bir sıkıntı ve müşkülatın varlığını işaret eder. Eğer baba ölmüşse bu rüya evladın babasına olan düşkünlüğünü gösterir.

Rüyasında kendisini babasıyla münakaşa yahut mücadele edip kavgalı bir şekilde gören kimse, bulunduğu ortamda yaşayacağı otorite sorunlarını ifade eder. Rüya sahibinin ailede söz geçirme konusunda sıkıntılar yaşadığına yorumlanmaktadır.

Rüyada babayla kavga etmek, aynı zamanda hırs ve gücün simgesi olduğu da bilinmektedir. Babanızın sizinle kavgalı bir şekilde sert bir dille konuşuyorsa, onun size karşı sevgi ve şefkatinin devam ettiğine yorumlanır.

Bu rüyayı görenin babası ölmüşse fakirlere onun ruhunun şad olması için sadaka vermesi gerekiyor. Eğer yaşıyorsa gönlünü almalı, arayıp sormak gerektiğine işaret edilmektedir. Ayrıca, iyilik yapmaya ve hayır işlemeye devam etmeniz gerektiğini bildirir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
37 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi