Rüyada uçağa binmek ne demektir?

Rüyada uçağa binmek ne demektir?

Rüyada uçağa binmek; yenilik, değişiklik, uzaktan bir haber almaya yorumlanır. uçağa bindiğini gören büyük bir makam sahibi olur. Bu rüya gelecek bir yolcunun işaretidir. İşlerde başarı demektir. Rüyayı gören kendi çaba ve gayretiyle kimsenin yardımı olmadan büyük bir mevkiye çıkmaya tabir edilir. Bu kimse halk arasında ün yapmaya işarettir. Hayatında olumlu değişikliklere, büyük şeref, makam, izzet, ikbal, itibar ve rütbeye tabir edilir. Rüyada uçağa binmek baht ve yüce mertebe ile tâbir edilir, izzet, saltanat, ferah ve sevinç anlamına gelir.

Uçağa binmek; hayırlı bir evlâda, sevinçli ve bereketli bir sefere işarettir. Devlet adamları tarafından gelecek izzet ve yüksekliğe veya erişilecek şerefe delâlet eder. Uçağa binmek dünyaca arzu ettiği şeyden muradına kavuşmasına işaret eder. Sevdiğiniz insanlardan güzel haberler alacağınıza işarettir.

Rüyada uçağa binmek uzun zamandır çözüm beklenen ve ertelenen bir konunun çözüleceğine delalet eder Hamile kadının uçağa binmesi erken doğumu ifade eder. Bekar biri için nikah olarak tabir edilir. Bu rüya, kişiye gelecek çok önemli bir haber sonrasında duyulacak büyük mutluluğa da alamettir.

Uzun bir süredir görmediğiniz ve çok sevdiğiniz bir kimseden iş ve sağlık durumuyla ilgili hayırlı haberler alınacağını işaret eder. Buna göre kendinizi hayatın akışına bırakmayı gerektiğini belirtir. Yaşantınızda bazı değişikler yapacağınız anlamına da gelebilir.

İş yâda eğitim hayatında olumlu yönden bazı adımların atılacağı manasına gelir. Bu adım sizi maddi olarak arzu ettiğiniz noktaya getirecek demektir. Bu rüya üzüntülü bir durumun ortadan kalkacağına da tabir edilir. Ayrıca çevrenizde ki biriyle yeni bir ilişkiye başlanacağına da yorulur.

Lütfen Rüyaya puan verin!
619 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi