Rüyada Tesbih Görmek

Rüyada Tesbih Görmek

Rüyada tespih görmek, dindar kadına, helâl kazanca, sıkıntıdan kurtulmaya işarettir. görülen tespih taneleri, komutan için onun askerleri; işveren için, maiyetinde çalışan kimselerdir. İyi ve güzel bir tespih, bekar erkek için evliliktir. Evli erkek için ise eşi ile mutlu olacak demektir. Ama tespih koparsa ayrılıktır. Rüyayı gören kadın ise tüm sıkıntılarından kurtulur.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada farz namazdan sonra tespih çektiğini görmek, borçtan ve üzüntüden kurtulmaya, adağını ve verdiği sözü yerine getirmeye işarettir. Rüyada teşbih çektiğini görmek, insana faydası dokunan dost ve arkadaşa, yardımcıya ve işini özenle yapan işçi veya hizmetçiye işarettir.

Rüyada otuz üçlük veya daha az taneli bir tespihi halkın içinde şaklatarak çektiğini görmek, çirkin ve yakışıksız bir iş yapmaya işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada zikir tespihi görmek veya bunu çekmek, hayır, bereket, kurtuluş ve esenliğe işarettir.

Rüyada tespih imamesi görmek, inanç ve kanaat önderine, âlime, bir topluluğun başındaki kimseye veya bir yöneticiye işaret eder.

Rüyada zikir tespihini göstere göstere halkın içinde veya açık bir yerde zikir yaptığını görmek, riya ve gösterişe, hamlık ve kabalığa işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada tespih ipinin kopması, işlerin bozulmasına veya ecele işarettir.

Rüyada tespih püskülü yapan ve bunları tespihlere takan birinin görülmesi, babaya, öğretmene, ibadet ve zikir yapmaya işarettir.

Rüyada tespih yapan, tespih tanelerini delen kimseyi görmek, zor işlerin kolaylaşmasına veya evlenmeye işaret eder.

Rüyada tespih dindar kadına, helal kazanca, tespih çekmek faydalı asker ve yardımcılara, farz namazdan sonra tespih çekilmesi borçtan ve üzüntüden kurtulmaya; tespih delen kimseyi görmek zor işlerin kolaylaşmasına, evlenmeye delalet eder.

Rüyada tespih görülmesi; rüyasının çok hayırlı olduğuna, tespihin kopması veya tanelerinin dağılması rüya sahibi için bir üzüntüye sebep olacak demektir.

Rüyada tespih çok güzel haberler alınacağına işarettir. Tespihin kopması veya tanelerinin dağılması üzüntü verecek haberler alınacağına yorumlanır.

Paylaşmak İstermisin?

Lütfen Rüyaya puan verin!
2466 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Yorum Ekle

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi