Rüyada Televizyon Görmek, İzlemek ve Televizyona Çıkmak Ne Demek?

Rüyada Televizyon Görmek, İzlemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada televizyon görmek iyi bir ilerleme kaydedeceğinize yorulur. da görülen her çeşit medya, iletişim ve haberleşme araçları bilgili olmaya yorumlanır. Televizyon bazen hazıra konmaya ve yüzeysel ve dünyevi ilgi ve alaka alanlarına da işarettir. Rüyada televizyon görmenin anlamı olup bitenlerden gereksiz hassas olmaya da işaret eder. Rüyada bir televizyon filminde rol almak; ünlü biriyle tanışacağınıza ve gelecekte ona çok şey borçlu olacağınız anlamındadır.

Rüyada Bozuk Televizyon Görmek

Maddi imkânlarının ve durumunun düzeleceğine, çok daha iyi olacağına delalettir. Bozuk televizyon görmek yaşadığı sıkıntıların hiç sorun olmadan bitmesidir. Çevresinden maddi yönden hayır göreceğine, durumunuzun iyiye gideceğine, geçimde rahatlığa işaret eder.

Rüyada Televizyon Bozulması; tabircilere göre televizyonun bozulması, yaşanacak sorunları belirtir. Kendini mutsuz hissetmenin belirtisi olarak görülür. Rüyada televizyonun bozulması beklenmedik bir durumla karşılaşacağınıza da yorulur. Saygınlığınızı korumanız için dikkat etmeniz gerektiğine delalettir.

Rüyada Televizyon Bozmak; Katılacağınız bir eğlence programında sıkıntı yaşayacağınıza veya sıkılacağınıza delalet eder. Kimi tabircilere göre rüyada televizyon bozduğunu görmek dikkatsizliğiniz yüzünden birtakım bağlantılarınızı bozacağınıza yorulur. Bu nedenle karar vermeden önce dikkatli olmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada Televizyon Camı Kırılması; Size yakın bir kimsenin musibet göreceğine alamet eder. Rüyanızda herhangi bir şeyin kırılması üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Rüyada televizyon camı kırılması kişinin çok sevdiği kimselerden ayrı kalacağına, bundan dolayı üzüntü duyacağına yorumlanır.

Rüyada Televizyon Yanması; Bir televizyonun yandığını ve siyah dumanlar çıkararak ateş aldığını görmek; sıkıntılı iyi olmayan bir olayla karşılaşacağınızı gösterir. Bazı rüya sözlüğü tabircilerine göre rüyada televizyon yanması arkadaşlarınızla aranızda önemsiz bazı sorunlar yaşayacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Televizyonun Patlaması; İnsanların yaralanması veya ölmesine neden olan televizyon patlamasını görmek; buhranlı bir durumdan en küçük bir zarar dahi görmeden kurtulacağınız demektir. Rüyada çalışan televizyonda patlama meydana geldiğini görmek; büyük bir menfaat elde edeceğinize işarettir.

Rüyada Renkli Televizyon Görmek; rüya sahibinin iyi niyetine işaret eder. Rüyada renkli televizyon görmek, rüya sahibinin varlıklı kimseden kazanç yapacağına ve istediklerini elde edeceğine, huzurlu bir şekilde yaşamını sürdüreceğine delalet eder. Rüyada renkli televizyon görmeniz eskiye olan özleminize delildir.

Rüyada Televizyona Çıkmak; Rüyasında televizyona çıktığını gören kimsenin insanlar arasında saygı duyulan kişi olacağı, iş hayatında şan ve şöhretinin artacağı rivayet edilir. Rüyasında televizyon gören kimseler iyi niyetli olduğundan insanlar tarafından sevilip sayılırlar ve iş hayatında da başarılı olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada LCD Televizyon Görmek

Bir kimsenin rüyasında LCD televizyon görmesi uzaklarda yaşayan dostlardan haber alacağına, bu haber sayesinde kazançlı çıkacağı işe girişeceğine anlamına gelir. Bazı tabircilere göre kişinin rüyasında LCD televizyon görmesi maddî güç elde edeceğine, ayrıca üstün gücünüzle büyük bir iş yapacağınıza tabir edilir.

Rüyada Televizyon Taşımak; Bir kimsenin sırtında televizyon taşıdığını görmek; izzet, makam ve büyüklük elde edeceğiniz anlamındadır. Bazı tabircilere göre rüyada televizyon taşımak nin huzuruna etki edecek gelişmedir. Hayatî önem taşıyan bir karar alacağınıza, bu kararla sevinçli bir durum yaşayacağınıza delildir.

Rüyada Plazma Televizyon Görmek; İş hayatının yolunda gitmesine ve insanın önüne çıkacak engellerin çabuk bitmesine işaret eder. Plazma televizyon gören insan, yaptığı islerde atağa geçer ve halk arasında saygın bir kime olur. Rüyada plazma TV görmenin tabiri maddî çıkar elde etmeye işarettir.

Rüyada Televizyon Hediye Almak; Bir kişi rüyasında birinden hediye olarak televizyon aldığını görürse, o kişi ile ya da tanımadığı biri ile kazançlı çıkacağı ticaret yapacağına yorumlanır. Rüyada televizyon hediye almak, geçim konusunda rahatlığın, helal kazancın ve huzurlu günlerin habercisidir.

Rüyada Televizyon Satın Almak; Rüya sahibinin rüyasında televizyon satın aldığını görmesi etkili bir iş hayatının ardından kazanca kavuşacağına rivayet edilir. Rüyada televizyon aldığını görmek bereketli işlere gireceğine, huzurlu hayat süreceğine yorumlanır. Rüyada televizyon almak, kişinin sorunlarının sona ereceği anlamına da yorulur.

Rüyada Televizyon İzlemek

Rüya sahibinin televizyonda film, dizi izlemesi büyük sürpriz yaşayacağı ve hayatının bir anda değişeceği şeklinde yorumlanır. Bazen rüyada televizyon izlemek yolculuğa çıkacağınıza işaret saymakla birlikte rüya sahibinin dostluklarını ve arkadaşlıklarını ihmal ettiğine yorumlanır.

Rüyada Ailece TV İzlediğini Görmek; kişinin hedeflerine ve ideallerine işaret etmektedir. Rüyada televizyonda film izlediğini görenin önemli amaçlarının olduğuna, her zaman daha ileriye gitmek istediğine tabir edilir. Rüyada televizyon izlediğini görmek işlerin yolunda gitmesi ve sevinçli bir habere de işaret eder.

Rüyada Küçük Televizyon Gördüyseniz; bereket ve zenginlik sahibi olacağına yorulur. Kazanç elde edeceği bir çalışmaya başlanacağına yorulur. Rüyada küçük televizyon görmek uzaktaki bir dan sevinçli bir haber alacağınıza alamettir. Hoşlandığınız şeylerle karşılaşacağınıza, küçüklüğüne göre mal elde edeceğinize yorumlanır.

Rüyada Televizyon Seyretmek; rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içinde maddi yönden rahatlayacağı ve berekete erişmek demektir. Rüyasında televizyon seyrettiğini gören kimse için yeni kazanç kapıları açılır. İsteklerin gerçekleşmesine, işe, helal mala, sanata işarettir. Ailenin huzuruna, çocukların sevincine ve dünya güzelliklerine işaret eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
373 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi