Rüyada Cam Görmek

Rüyada Cam Görmek Cam Kırılması, Cam Silmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada cam görmek; hislerinizdeki gelişmenin mantığınızla yükseleceğine, camın kırıldığını görmek; küçük sıkıntılara işarettir da kırık bir cam görülmesi önemli olmayan sorunlara işarettir. Camı kendisinin kırması hayatında çok önemli bir dönemeçte olduğuna haber verir. Cam parçasından bakmak, büyük düş kırıklığına ve iş yaşamında başarısızlığa yorumlanır. Cam satmak yaşamda tutturulan düzenin bozulmasıyla sıkıntılı günler yaşamaya işarettir. Kırık cam eşlerden birinin sıkıntısına; cam temizlemek hem hem de iş yaşamının düzene girmesi demektir. Rüyada cam görmek daima hayra yorulur. Başarı, sevinç kısmet, mutluluk, murat olarak yorumlanır. Yemyeşil ulu bir cam mutluluk saatinin geldiğini haber verir.

Rüyada görülen camın azı ve çoğu, geçici bir üzüntüdür. Çünkü cam çabuk kırılır. Bir kimsenin, rüyada camı bir kap veya mahfaza içinde görmesi, üzüntüsünün kendisine kolay gelmesine delalet eder. Rüyada cam gören kimsenin gizli ve kapalı bir şeyi varsa onun için açılıp ve aşikâre ye çıkmasına delâlet eder. Çünkü cam bir şeyi örtüp gizlemez. Fakat yeşil, kırmızı, sarı ve sedeften ve bunlara benzer şeylerden yapılmış camlar, mal, evlat ve hanımdan kimselere delâlet eder.

Rüyada cam görmek, bazen da görülen camın rengine göre yorumu yapılır. Bir kimse evinin camlarının sarardığını görse, o evde bir hastalığın olacağına hükmedilir. Siyah cam ise, sıkıntıyı çağrıştırır. Camların güneş ışığı ile parıldaması da o evin mutlu bir hayat süreceğine işaret sayılır. Camdan tedavi ve ilâçta kullanılan şey, âlimler ve filozoflara delâlet eder. Bir kimse rüyada mücevheri, cam yahut inciyi sedef karşılığında satsa, dünyayı ahiret yahut günahı takate tercih etmesine ya da dininden dönmesine delâlet eder. Bu rüyanın aksi tabirin aksinedir.

Rüyada cam görmek aydınlık bir geleceği çağrıştırır. Ayrıca geçici bir üzüntüye işaret eder. Bazen yalan söze veya mal sahibi olmaya yorumlanır. Bazen da evin hanımı olarak tanımlanır. Kimi zaman da, evin çocuğuna veya pişmanlığa işaret sayılır. Bir kimse rüyada bir cam kabı kırdığını görse, rüya sahibinin aile fertlerinden birini üzdüğüne işaret eder. Yahut üzüntü verecek bir olayla karşı karşıya geleceğine yorumlanır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
288 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi