Rüyada Şal Görmek

Rüyada Şal Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada şal görmek, erkek kardeşe, çocuğa, şeref ve yüceliğe, sanata, velayete, yiğitliğe yahut yolculuğa, İnsanı üzüntüden koruyan olumlu şeylere delalet eder. da şal, çok yakında arsa ya da bir tarla sahibi olacağınıza işarettir. Üstüne şal alan genç kız hemen evlenir. Evliler içinse kısmettir.

Rüyasında omzuna şal aldığını gören bekar kadın kısa süre içinde evlenir. Evliliğin nasıl olacağını da şalın rengi belirler. Evliler için şal, yolla ilgili,yoldan gelecek kısmettir.

Rüyada Şal Görmek Anlamı ve Yorumu

Rüyada şal, çok yakında arsa ya da bir tarla alacağınıza yorumlanır. Rüyada omzuna şal atmak bekar bir kadın için yakın bir zamanda evleneceğine işarettir.Evliliğin nasıl olacağını da şalın rengi belirler. Şal izzet, şeref, velayet,sanat, yolculuk, erkek kardeş, hayat, mertlik ve çocuk olarak tanımlanabilir.

Şal görmek, dokuz maddeyle tabir olunur:

  1. Rüyada şal görmek; Hayat,
  2. İzzet,
  3. Şeref,
  4. Mertlik,
  5. Velayet,
  6. Sanat,
  7. Yolculuk,
  8. Erkek kardeş,
  9. Çocuk.

Rüyada şal görmek, güzel bir kazanca ve sanata delâlet eder. Şal görmek, borç ödemek ile de tâbir edilir. Rüyada kendi nezdinde olan şalın elinden alındığını görmek, şan ve şöhretin gitmesine ve malın kahra uğramasına delâlet eder. Bazı kere de şal görmek, karada yolculuğa işarettir.

Şal görmek, güzel ahlâk sahibi bir kadına, mal ve servete, memuriyete, borç ödemeye veya fazla konuşmamaya işarettir.

Bazan rüyada şal, erkek kardeşe, çocuğa, şeref ve yüceliğe, sanata, velayete (velilik derecesine yükselmeye), yiğitliğe veya karada yapılacak yolculuğa işaret eder.

Rüyada şal görmek, kişiyi üzüntüden, sıkıntı ve zilletten koruyacak bir kazanç kapısına veya sanata da işaret eder.

Rüyada görülen şal, aile bağlılığını simgeler. Bazen sığınılacak bir kimseyi çağrıştırır. Ayrıca sıkıntıyı, yoksulluğu işaret eder. Kimi zaman yardıma koşan yakın akrabalardan biri olarak tanımlanır. Bazen ise iki sevgilinin kavuşmasına işaret sayılır.

Rüyada üzerine şal veya beyaz bir şey örtmek, ehil kimse için komutanlık yapmaya, buna ehil olmayan kimse için ve kabilesinin başına geçmeye, onların işleriyle uğraşmaya işarettir.

Şalın kendinden alındığını görmek, malı yüzünden kahra uğramaya, şan ve şöhretini kaybetmeye işarettir.

Bir kimse rüyada şalının yırtıldığını veya parçalandığını görse, erkek kardeşi veya çocuğu ölür.

Rüyada sal görmek, hayat, izzet, seref, mertlik, velayet, san at, yolculuk, erkek kardes ve çocuktur. Rüyada üzerine sal veya beyaz bir parça örttügünü gören kimse, komutanlik yapar. Eger bu göreve ehil degilse, o kimse aile ve kabilesinin reisi olur ve onlarin islerine çalisir. Bazi tabirciler, sal karada yapilacak yolculuktur, dediler. Bir kimse rüyada salin kendisinden alindigini görse, o kimsenin san ve söhreti gider ve mali için kahra ugrar. Bir kimse salinin yirtildigini ve parçalandigini görse, o kimsenin erkek kardesi veya çocugu ölür. Sal, memuriyete ve konusmamaya isarettir Bazi tabirciler, sal, sahibini soguk ve sicaktan muhafaza ettigi gibi üzücü ve kederden koruyacak güzel bir kazanç ve san ata isarettir, dediler. Sal görmek, borç ödemeye de isarettir. Rüyada sal görmek kisa zamanda bir mülk sahibi olacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada sal görmek, saliha bir hanima, mal ve servete isarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
589 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi