Sitede 1720 kişi varaz bulutluAğrıaz bulutlu2.8°C

Rüyada Şal Görmek

Rüyada Şal Görmek

Rüyada şal görmek, erkek kardeşe, çocuğa, şeref ve yüceliğe, sanata, velayete, yiğitliğe yahut yolculuğa, İnsanı üzüntüden koruyan olumlu şeylere delalet eder. Rüyada şal, çok yakında arsa ya da bir tarla sahibi olacağınıza işarettir.

Rüyada şal, çok yakında arsa ya da bir tarla alacağınıza yorumlanır. Rüyada omzuna şal aldığını görmek bekar bir kadın için yakın bir zamanda evleneceğine işarettir.Evliliğin nasıl olacağını da şalın rengi belirler. Şal izzet, şeref, velayet,sanat, yolculuk, erkek kardeş, hayat, mertlik ve çocuk olarak tanımlanabilir.

Üstüne şal alan genç kız hemen evlenir. Evliler içinse kısmettir. Rüyasında omzuna şal aldığını gören bekar kadın kısa süre içinde evlenir. Evliliğin nasıl olacağını da şalın rengi belirler. Evliler için şal, yolla ilgili,yoldan gelecek kısmettir.

Rüyada şal görmek, dokuz maddeyle tabir olunur:

  1. Hayat,
  2. İzzet,
  3. Şeref,
  4. Mertlik,
  5. Velayet,
  6. Sanat,
  7. Yolculuk,
  8. Erkek kardeş,
  9. Çocuk.

Rüyada şal ve atkı görmek, güzel bir kazanca ve sanata delâlet eder. Şal görmek, borç ödemek ile de tâbir edilir. Rüyada kendi nezdinde olan şalın elinden alındığını görmek, şan ve şöhretin gitmesine ve malın kahra uğramasına delâlet eder. Bazı kere de şal görmek, karada yolculuğa işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
437 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi