Sitede 14560 kişi varaçıkAğrıaçık3°C

Rüyada Karpuz Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada karpuz yemenin farlı anlamları bulunmaktadır. Rüyada karpuz yemek ne anlama gelir? Rüyada karpuz yediğini görmek ne anlama geliyor. İşte tüm detaylarıyla rüyada karpuz yemenin anlamı, yorumu ve tüm detayları...

Rüyada Karpuz Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada karpuz yemek şehre, çocuğa, zevceye yahut erkek hizmetçiye işarettir. Rüyada tamamen yetişmiş ve kemale ermiş karpuz yediğini görmek ise, vücudun sıhhatine yorumlanır. Kişinin rüyada karpuz yemesi, hayır ve menfaate ve vücut sıhhatine delalet eder. Karpuzun özü, anlayış ve ilim ile tabir olunur.(Tamamlayıcı başlık için bakınız rüyada karpuz görmek.)

Bir kimsenin rüyada karpuz yediğini görmesi, sevinç ve neşeye, üzüntü ve kederden kurtulmaya delalet eder.

Kişinin rüyasında dilimlenmiş karpuz yemesi kolay kazanılan bir mal olarak yorumlanır. Kimi zamanda rüyada karpuz yemek üzüntüden kurtuluşa, hastalıktan şifaya veya gelecek müjdeli bir habere çAğrışım yapar. Bazı yorumcular, mevsiminde yenilen karpuz, sıkıntıdan kurtulup ferahlamaya işaret eder, demişlerdir.

Hasta olan kimsenin, rüyasında eline karpuz geçtiğini ve bu karpuzdan yediğini görse hastalığından kurtulup afiyete kavuşur.

ibn-i Sîrîn (rh.a.): Karpuz yemek, gam ve kederden halas olmaya delalet eder. Bir kimsenin rüyada karpuz yemesi mülke ve nimete malik olmaya delalet eder.

Ebu Saidü'l-Vaaz: "Rüyada içi boşalmamış ve bozulmamış karpuz yemek vücudun sıhhat ve afiyetine delalet eder. Tamamen yetişmiş karpuzdan yemek vücudun sıhhatidir.

Zindanda olan bir kimsenin rüyasında karpuz yediğini görmesi, hapisten çıkacağına delalet eder. Başka bir tabire göre karpuz yemek dedikodunuzun yapılacağına yorumlanır.

Rüyada her ne çeşit olursa olsun kırmızı, yeşil, büyük, küçük karpuzlardan yemekse rızık ve daimi olan faydalara işarettir. Kırmızı karpuzdan yenmesi, izzet ve şerefe, karpuzu eş, dost, aile ve akrabalarla yiyenler için de mevki ve makamlarının büyük olmasına işaret sayılır.

Lütfen Rüyaya puan verin!
793 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi