Rüyada Regaip kandili görmek

Rüyada Regaip kandili görmek

Rüyada Regaip kandili görmek, hayırlı lardandır. Hayırlara, müjde ve nimetlere delalettir. Rüyada Regaib gibi kandil gecelerini görmek, bütün hayırlara, nimetlere ve müjdelere delâlet eder.

Rüyada kandil gecesinde ve ya mübarek gecelerden birinde olduğunuzu görmek, Allah'ın size müjdesidir. Bu gecelerde ibadet eden kimse gam ve kederinden kurtulur, sevince, mutluluğa erişir, saadet içinde yaşar.

Rüyada regaip kandil gecesi kandil simidi görmek, hayra yorumlanmaktadır. Rüyada Regaip kandilinde namaz kılıp, ibadet etmek, izzet ve şerefe erişmektir.

Rüyada regaip kandili olduğunu görmek, uzun ömre, bol rızka ve çok hayra erişmektir. Bu rüyayı gören istek ve arzularına kavuşur, Allah dualarını kabul buyurur.

Rüyada regaip kandili gecesinde namaz kıldığınızı ve ibadet etmek, izzet ve şerefe erişeceğinize tabir edilir. Böyle bir gecede namaz kılmak, yolculuğa yorumlanır.

Bir kimse rüyasında mübarek bir gecede olduğunu görse, borcunu Allah'ın izni ile öder işlerinde başarılar sağlar. Rüyanızda kadir gecesinde olduğunuzu görmek, dualarınızın kabulüne, tabir edilir.

Borçlu biri rüyasında mübarek bir gece olan Regaip kandili gecesi olduğunu görse, borcunu Allah'ın izniyle öder işlerinde başarılar sağlar.

Rüyada kendinizi Regaip kandilini kutlamak için camide ibadet eder görmek, dini vazifelerinizi muntazaman yapmakta olduğunuzdan dolayı, günahlarınızın affedileceğine ancak ibadet ve istiğfarı elden bırakmamanız lazım geldiğine işarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
2 kişi puan verdi. Ortalama puan: 9

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi