Sitede 12225 kişi varaçıkAğrıaçık6°C

Rüyada Peynir Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Peynir Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada peynir yemek, helal mal ve rizkla tabir olunur. Taze peynir eskisinden iyidir. Kuru peynir, yolculukta ele geçecek mala; taze peynir ise zahmetsiz elde edilen çok mala yorumlanir.

Rüyasinda ekmekle peynir yedigini gören, yolculugunda zahmetle biraz para kazanir. Bir rivayete göre bir hastaliga tutulup bir müddet sonra iyilesir.

Taze peynir yedigini gören, büyük bir kazanca nail olur.

Ebu Sait El Vaiz e göre; rüyada peynir yemek, rahat ve saglikla birlikte mala, taze peynir hazir mal ile o yilin ucuzluk ve bereketli bir yil olacagina delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada peynir yemek, bekar için nikahlanmaya, hamile olan hanim içli çocuga, artan mala ve uzun ömre isarettir.

Koyu sütten yapilan peyninî hamile kadinin görmesi, gebeliginden kurtulmasina isarettir. Bazen peynir yemek, rizik ve berekete, faiz kansmis bir mala isarettir.

Rüyada Peynir yemek, rahatlikla beraber maldir. Yaş peynir, tabirde kuru peynirden hayirlidir. Peynir yemek, rüyayi gören için hazir mal ve senenin bolluguna isarettir.

Denilmistir ki, kuru peynir, yolculuktur. Yine denilmistir ki, bir kilo peynir onbin dirhem maldir.

Peyniri ekmege katik edip yedigini gören kimsenin geçimi güç ve çetin olur.

Denilmistir ki, peyniri ekmek ve cevizle yedigini görmek, rüyayi görenin haline göre peynirin her kalibi yüz yahut bin dirhem maldir.

Bazen de peynir yemek, zillet ve meskenete, kurusu, yolculuga ve rizka, tazesi de kendi yerindeki rizka isarettir.

Lütfen Rüyaya puan verin!
718 kişi puan verdi. Ortalama puan: 7
yorum ekle
Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi