Rüyada Makarna Görmek

Rüyada Makarna Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada makarna görmek, hayırlı bir iş ve kısmette delalet eder. da makarna yemek son derece iyiye ve hayra delalet eder. Yine rüyada makarna pişirdiğini görmek iyi bir geliriniz olacağına işarettir.

Rüyada makarna görülmesi, bereket ve hayırlı bir kısmetle yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında makarna pişirip yediğini görmesi; iyilik göreceğine, rüyasında makarna pişirdiğini görmesi; maddi durumun herzamankinden daha iyi olacağına işaret eder.

Rüyada makarna görmenin üç tabiri vardır

menfaat sağlamak, mal elde etmek ve gerekli olan şeyleri elde etmek. Bazı tabirciler; pişmiş makarnayı görenin gördüğü miktar kadar elde edilecek malı işaret etmişler. Rüyasında çeşit çeşit, uzun, kısa, renkli makarnaları kıymalı, salçalı, domatesli yada sade pişirip yediğini gören kimsenin iyi bir gelir elde edeceği şeklinde işaret edilmektedir.

Rüyada makarna almak vermek

Birinin size makarna paketi veriğini görürseniz aldığınız makarna miktarınca hayır göreceğinize ve sıhhatli olacağınıza işarettir. Rüyasında birine makarna vermek; dince yasak olan eylemlerden sakınıp, dinin buyurduklarını yerine getirmeye yorumlanır. Makarna ikram ettiğini görmek rüyayı gören kişi için kısmet olarak ifade edilir.

Rüyada haşlanmış makarna görmek

Bölgede nimetlerin bollaşacağına, yöre insanının güven içinde geçineceklerine ve kazanç sağlayacaklarına işarettir. Fırın makarna: rızkınızın bollaşacağına, Çiğ makarna; gördüğünüz miktar kadar saygınlığınızın artacağına işarettir.

Kilosu fazla birinin rüyasında makarna görmesi obur olduğunun işaretidir. Rüya sahibinin yeme ve içmesine dikkat etmesi gerektiğini anlatır. Rüyada makarna satın almak aynı zamanda iş hayatında güzel gelişmelerin olacağını ifade eder.

Lütfen Rüyaya puan verin!
205 kişi puan verdi. Ortalama puan: 8

Bu Rüyalarıda Okuyabilirsiniz

1 Yorum

Rasuu

Rasuu

2 yıl önce

Ruyamda bir paletin ustunde bir duru makarns paleti var paletin basinda cocuklu bir kadin oturuyo evde up uzun bir yilan var beni kovaladi yilan cenesini acip kapayip dislerini gosterdi cok korktum .korkuyla uyandm . yorumunjzu bekliyrum

Alfabetik Rüya Tabirleri Ansiklopedisi